Щодо виявлення вірусу АЧС

Дата: 09.12.2021 10:41

Арбузинське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що відповідно до Звіту про результат дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Випробувальної лабораторії Миколаївської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 07.12.2021 №004497 п.м/21 в 1 пробі від патологічного (біологічного) матеріалу свині (селезінка, лімфатичні вузли) від хворої тварини, що знайдено в Херсонській області, Херсонському (Білозерському) районі, лісопосадка між населеними пунктами с. Станіслав та с. Широка Балка Станіславської ОТГ, виявлено ДНК вірус африканської чуми свиней.