ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ БЛАГОДАТНЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ ВОЛОДИМИРА НЕГРАЯ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2021 12:18

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати усіх рівнів! Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Висловлюю вам вдячність за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашої громади.

Бажаю від щирого серця — усім, хто працює на благо громади, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань.

Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку нашої громади, відродженню сіл нашого краю, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

Зі святом, шановні!

З повагою, голова Благодатненської громади Володимир Неграй