У В А Г А ! ! ! Назву Арбузинського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області змінено

Дата: 02.12.2021 11:15

Відповідно до постанови Верховної ради України від 17.07.2020 р. № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» та відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 14.07.2021 р. № 1636/к «Про затвердження структури та штату Державної установи «Центр пробації», на виконання наказу Державної установи «Центр пробації» від 04.08.2021 р. № 657/од-21 «Про реалізації наказу Міністерства юстиції України від 14.07.2021 року № 1636/к» назву Арбузинський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області перейменовано на Первомайський районний відділ №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області.

Інспектор Первомайського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області капітан внутрішньої служби

Євгеній ПОНОМАРЕНКО