Арбузинське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє про виявлення вірусу АЧС

Дата: 02.12.2021 08:53

Арбузинське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що відповідно звіту Кіровоградської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 29.11.2021 №4673 в 1 пробі від патологічного (біологічного) матеріалу свині (селезінка, лімфатичні вузли) від хворої тварини з господарства Веселокутського психоневрологічного інтернату, що знаходиться за адресою: вул. Л. Українки, 26, с. Веселий Кут, Новоукраїнського району Кіровоградської області  виявлено ДНК вірус африканської чуми свиней.