Змагіння з міні-футболу серед команд загальноосвітніх закладів громади

Дата: 11.09.2021 14:48

До Дня фізичної культури та спорту України, 10 вересня, у Благодатненській школі відбулись змагання з міні-футболу.

Участь у змаганнях взяли команди хлопців загальноосвітніх закладів громади  двох вікових груп - 4-5 та 6-7 класи., всього - 8 команд.

Офіційну частину змагань відкривав голова громади Володимир Неграй, який привітав присутніх зі святом та побажав усім успіхів у спорті. Також кожній команді очільник громади вручив у подарунок нові футбольні м’ячі.

Переможців визначали по коловій системі.

Результати змагань:

група 4-5 класи – перше місце – Благодатненська ЗОШ, друге – Семенівська ЗОШ, третє – Садівська ЗОШ;

група 6-7 класи- перше місце – Благодатненська ЗОШ, друге – Семенівська ЗОШ, третє – Воєводська опорна школа.

Дякуємо усім за участь та бажаємо спортсменам нових спортивних досягнень!

Більше фото https://www.facebook.com/blagogromada