Держпродспоживслужба повідомляє щодо проводиться вилучення йогуртів з Італії, що містять камедь рожкового дерева

Дата: 07.09.2021 08:36

До Арбузинського управління Головного управління Держпродспоживслужби  надійшов лист Держпродспоживслужби від 31.08.2021 року «Щодо повідомлення RASFF №2021.4355-fup 9».

Відповідно до повідомлення RASFF від 31.08.2021 № 2021.4355 -fur 9 проводиться вилучення йогуртів з Італії ( виробник Granoroio SpA, Vernate (MI)), що містять камедь рожкового дерева, яка перевищує MRL для оксиду етилену та експортувалась до України (місце доставки: ТОВ «Дистрибуційна логістична компанія «Пілот», пров. Володимира Устенко, 2, м. Харків, 61093)

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

Про факти виявлення зазначеного товару негайно повідомляти Арбузинське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на електронну адресу ugukr_dpss@dpssmk.gov.ua