Держпродспоживслужба запустила чат-бот

Дата: 01.09.2021 16:45

Відтепер українці мають змогу поскаржитися на порушення їхніх прав за декілька кліків.

Для того щоб залишити звернення, потрібно вказати дані заявника, обрати тип звернення (заява, скарга, пропозиція) та викласти суть питання. Після цього, залежно від суті звернення, необхідно відповісти на додаткові питання. До заяви можна додавати фото або документи.

Чат-бот є одним із компонентів системи Е-споживач, впровадження якої було анонсовано нещодавно. Скористатися чат-ботом можна у додатку Telegram за посиланням: @derzhspozhivsluzhba_bot.

Покрокова інструкція щодо роботи чат-боту розташована за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=IKupgfz-qL0&t=1s