СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ У ГРОМАДІ

Дата: 24.08.2021 10:10

24 серпня в селі Воєводське пройшов спільний святковий концерт громади присвячений 30-й річниці незалежності України.

Учасниками заходу традиційно стали учасники художньої самодіяльності з усіх клубних закладів громади, які представили глядачам насичену та різнобарвну концертну програму.

З вітаннями до присутніх звернувся голова громади Володмир Неграй, бажаючи миру, добробуту та світлого майбуття нашій країні.

З нагоди свята грамотами Благодатненської сільської ради за плідну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток Благодатненської громади були нагороджені відзначені жителі громади.

Також з привітаннями до односельчан директор СТОВ "Промінь", депутат Благодатненської сільської ради Сергій Ясевін.

По закінченню свята глядачів порадував святковий салют.

Світлини - Ольга Гребелюк-Андросова, більше в альбомі – День Незалежності 2021.

Більше фото - https://www.facebook.com/blagogromada/posts/3179167278994033