Спортивні змагання у Садовому

Дата: 23.08.2021 09:55

22 серпня в с.Садовому відбулися урочистості з нагоди 30 річниці Незалежності України. Захід та спортивні змагання були присвячені розіграшу кубка пам'яті 14 Героїв Соціалістичної праці.

На спортивні змагання прибули гості із Арбузинської ОТГ, спортсмени з с. Благодатне та господарі поля Садівчани.

Ці команди і виборювали кубок пам'яті 14 Героїв Соц.Праці.

З привітальними словами до гостей звернувся голова Благодатненської ОТГ Неграй Володимир Анатолійович та староста села Садового Мороз Анатолій Анатолійович. Всіх присутніх привітали зі святом та побажали спортсменам нових перемог.

Перед початком змагань артисти Садівського БК привітали всіх присутніх зі святом. Свої виступи показали: АНС "Гармонія", АНС "Mix.Dance" дует у складі Мухіної Світлани та Кобець Лесі.

Переможці змагань були нагороджені кубками, медалями, грамотами, пам'ятними статуетками та грошовими преміями. Футбольні команди з Арбузинської ОТГ та Благодатненської ОТГ поборолися за перше місце: основний час 1:1(пенальті 5:4)на користь гостей з Арбузинської ОТГ.

Шахи:

І -Вдовиченко Сергій,

ІІ-Потудінський Ігор,

ІІІ-Неіщенко Василь.

Також під час проведення свята була присутня виїздна торгівля де гості мали змогу поспілкуватися, пригоститися та гарно провести час.

Вітаємо всіх з 30 річницею Незалежності України.

Фото без описуБільше фото - https://www.facebook.com/blagogromada/posts/3178361389074622