ДЕНЬ СЕЛА ЛЮБОІВАНІВКА

Дата: 22.08.2021 09:52

21 серпня святкування Дня села відбулось ще в одному селі нашої громади – Любоіванівці.

Місцевий клуб був переповнений глядачами – чудові пісні, танці та привітання від артистів з сіл Воєводського та Новогригорівки усім прийшов до вподоби.

На захід завітав голова громади Володимир Неграй, який привітав мешканців села зі святом та вручив подарунок – нову акустичну апаратуру для сільського клубу.

Також до присутніх звернулась депутат Благодатненської сільської ради, мешканка Любоіванівки - Інна Шевченко. У своєму виступі Інна Василівна звернулась до мешканців не тільки з привітаннями, але й зверненням про необхідності згуртовуватися та працювати усім разом на благо та розвиток рідного села.

Староста села Сергій Крючков вручив почесні грамоти Благодатненської сільської ради мешканцям села за плідну, сумлінну працю, активну участь у громадському житті.

Хвилиною мовчання вшанувала пам'ять загиблих воїнів АТО.

У традиційних номінаціях приємними подарунками нагороджені відзначені мешканці села.

Продовжилось свято дискотекою та пригощеннями.

Більше фото - https://www.facebook.com/blagogromada/posts/3177748589135902