КОНЦЕРТ У ОСТАПІВЦІ

Дата: 17.08.2021 09:45

17 серпня у Остапівському сільському клубі відбувся святковий концерт, присвячений Дню Державного прапора та 30-й річниці незалежності України. Концерт підготували учасники художньої самодіяльності цього клубу під керівництвом завідувачки клубом Валентини Курченко. Присутніх привітала староста Семенівського округу Ірина Герасименко. Прозвучали пісні про рідну країну, вірші патріотичного звучання, а також жартівливі народні пісні та гуморески. Концерт закінчився на високій громадянській ноті.

Глядачі від побаченого отримали справжнє задоволення та ще раз переконалися, що аматори місцевого клубу стійко витримують всі складності та продовжують займатися улюбленою справою.

Більше фото - https://www.facebook.com/blagogromada/posts/3173011179609643