СВЯТКОВЕ ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ БЛАГОДАТНЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ ВОЛОДИМИРА НЕГРАЯ

Дата: 24.08.2021 09:42

Шановна громадо, щиро вітаю Вас з визначною датою - 30-ю РІЧНИЦЕЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Найдорожчою коштовністю для всіх нас є державна незалежність, про яку мріяло не одне покоління українців, за яку віддали своє життя сотні й тисячі героїв національно-визвольної боротьби, а сьогодні їх нащадки зі зброєю в руках теж відстоюють територіальну цілісність Батьківщини. Але ми обов'язково переможемо! Бо в наших жилах тече гаряча кров справжніх українців, які непідкорені жодним супостатам. З нами Бог, і за нами правда!

Дорогі друзі, з нагоди національного свята бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров'я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу! Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

Слава Україні!

Голова Благодатненської ТГ, Володимир Неграй