У БЛАГОДАТНЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛОСЬ УРОЧИСТЕ ПІДНЯТТЯ ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА ПРАПОРА ЄС

Дата: 14.05.2021 16:24

14 травня, на території Благодатненської школи відбулось урочисте підняття державного прапора України та прапора ЄС приурочине до Дня Європи.

На заході був присутній голова Благодатненської громади Володимир Неграй який у своєму виступі до присутніх зазначив:

" Цього року ми відзначаємо вже 18-й день Європи. Вперше в Україні відзначили День Європи у 2003 році згідно з Указом президента свято було «призначене» на третю суботу травня. Для нашої громади це свято стало символічним та спільним заходом. Нажаль, цьогоріч у зв’язку з коронавірусом святкування відбудуться окремо на базі усіх шкіл нашої громади, але традиції залишаються непорушними."

Під Гімн України та «Оду до радості» учнями школи були урочисто підняті прапори.

Це свято у черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця!