Мистецька акція «Гімн України»

Дата: 07.06.2021 16:22

У Миколаєві на Соборній площі у форматі флешмобу відбулась мистецька акція «Гімн України»

5 червня, з метою гідного відзначення в Миколаївській області Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України, у Миколаєві на Соборній площі відбулася мистецька акція «Гімн України» у форматі флешмобу.

Під час проведення флешмобу проводилася відеозйомка, яка надалі буде використана у фільмі, присвяченому 30-річчю незалежності України, що транслюватиметься на всеукраїнських телевізійних каналах.

Від Благодатненської громади в акції взяв участь народний ансамбль народної пісні "Веселий ярмарок".

Дякуємо учасникам, які долучились до виконання та з нетерпінням чекаємо на фільмування флешмобу.