СВЯТО НАД БУГОМ присвячене Дню молоді та Дню Конституції України

Дата: 27.06.2021 16:19

27 червня на березі Південного Бугу відбулося свято, присвячене Дню молоді та Дню Конституції України. Як годиться на святі, було багато танців та пісень у виконанні місцевих артистів. Присутніх привітала староста Семенівського округу І.Д.Герасименко. Шість команд розіграли звання чемпіона з пляжного волейболу. Змагалися також у гирьовому спорті та стрибках у довжину. Арбітром виступав В.В.Казимір.

Працівники будинку культури провели багато веселих конкурсів як для дітей, так і для дорослих. Також виявили, що найтонша талія на святі – 61 см, а найогрядніша – 113 см, обрали власницю найдовшої коси та привітали найменшого учасника свята, якому виповнилось 4,5 місяці. Дуже доречно підключились атракціони.

Свято тривало з 17.00 до заходу сонця. 6 липня якраз з цього місця і почнеться.