ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ БЛАГОДАТНЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ ВОЛОДИМИРА НЕГРАЯ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2021 16:18

Шановні мешканці нашої громади! Щиро вітаю з визначним державним святом – річницею прийняття Конституції України!

Двадцять п'ять років тому, Верховна Рада України від імені Українського народу, прийняла Основний Закон держави. Конституція України закріплює незалежність нашої країни в якій життя, здоров’я та безпека людини, її честь та гідність - є найвищою соціальною цінністю.

Непорушність закону і рівність всіх перед ним — головне для побудови країни, де кожен відчуватиме себе вільно і захищено.

В цей день щиро бажаю Вам мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя та всього найкращого!

Зі святом вас, дорогі друзі!

З Днем Конституції України!

З повагою, голова Благодатненської ТГ

Володимир Неграй