Держпродспоживслужба повідомляє щодо повідомлень RASFF

Дата: 18.05.2021 10:02

До Арбузинського управління Головного управління Держпродспоживслужби  надійшов лист від 29.04.2021 № 11.1.3-26/10105 «Щодо повідомлення RASFF № 2021.2000 – fup-2». Відповідно до повідомлення виявлено міграцію кадмію (0.0171 mg/kgppm) та свинцю (0.5060 mg/kgppm) з каструль, що експортувались з Китаю (виробник: De Luxe, Guangdong Deluxe Metal Products Co. Limited., Xinxing County) до Німеччини (оптовик: Bluecolibri, Ginsheim-Gustavsburg), звідки надіслано до України (отримувач: ТОВ «ПДЛ»,просп. Бажана, 1-М, 240, м. Київ, 02068).

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках товари, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці товари можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

Про факти виявлення, зазначеного товару, негайно повідомляти Арбузинське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на електронну адресу ugukr_dpss@dpssmk.gov.ua.