ПЕРЕЛІК рекомендацій щодо дотримання в Благодатненській сільській раді обмежувальних протиепідемічних заходів під час святкування Великодня в умовах епідемічної ситуації, пов’язаної із поширенням COVID-19

Дата: 27.04.2021 15:10

1. Рекомендувати  громадянам, які будуть  відвідувати  богослужіння,  по – перше  перебувати на вулиці із дотриманням фізичної дистанції – не менше 1,5 м, по-друге, відвідувати богослужіння лише 1 особі від домогосподарства (іншими словами утриматися від сімейних відвідувань), по-третє, не вдаватися до святкових обіймів та привітань з безпосереднім контактом.

2. Заохочувати людей похилого віку та осіб з хронічними захворюваннями та з симптомами респіраторних захворювань залишатися вдома.

3. Біля входу в храм розмістити станції дезінфекції рук та, за можливості, пристрої для безконтактного вимірювання температури.

4. Відстань між відвідувачами у храмі – не менше 2 м.

5. Люди, які перебувають у храмі або на території біля нього, повинні бути у вдягнутих засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно

6. Сприяти, аби біля входу до храму не створювались скупчення людей.

7. Якщо люди приходитимуть до храму з пасхальними стравами, освячення має здійснюватися на вулиці з дотриманням фізичної дистанції 1,5 м та всіх карантинних норм (розглянути можливість нанесення горизонтальної розмітки або інших засобів дистанціювання).

8. Якщо храм знаходиться неподалік парку/скверу, то рекомендовано освячення проводити в парку/сквері.