Арбузинське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє про відсутнє маркування (відсутнє зазначення алергенів ракоподібних та молюсків) на подрібнених раках, що експортувались з Великобританії

Дата: 27.04.2021 14:40

До Арбузинське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє  надійшов лист Держпродспоживслужби від 21 квітня 2021 року № 11.1.3-5/9247 «Щодо повідомлення RASFF №2021.1856 ».

Відповідно до повідомлення відсутнє маркування (відсутнє зазначення алергенів ракоподібних та молюсків) на подрібнених раках, що експортувались з Великобританії (виробник: My Foods Worldwide Ltd, London) до Нідерландів (оптовик: Aheco African Food & Cosmetics B.V., Nijkerk), звідки надіслано до України (отримувач: Exotic House by Glam, вул. Мєчнікова 51, м. Одеса, 65029).

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

Про факти виявлення, зазначеного харчового продукту, негайно повідомляти Арбузинське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на електронну адресу ugukr_dpss@dpssmk.gov.ua.