В Україні стартував соціальний проект «Належна бджолярська практика»

Дата: 24.03.2021 14:37

Арбузинське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє про наступне. В Україні стартував соціальний проект «Належна бджолярська практика» в інтересах бджолярів та сільгоспвиробників. Ця комунікаційна платформа для встановлення діалогу між фермером та бджолярем, захисту інтересів виробників, забезпечення здоров’я комах та навчання пасічників найкращим світовим практикам. Держпродспоживслужба на проект покладає великі надії як на спосіб допомогти учасникам ринку замість звинувачень один одного вирішити проблеми за рахунок правильних агротехнічних правил і побудувати в Україні виробництво безпечної та якісної продукції з нормами ЄС. Інформація представлена практичними лекціями на YouTube – каналі проекту та розміщена за посиланням https://bit.ly/3tMCXeh «Належна бджолярська практика» спрямована на максимальне збереження бджіл і встановлює ряд виробничих, ветеринарно-санітарних та гігієнічних вимог, яких потрібно дотримуватися протягом всього ланцюга виробництва продукції бджільництва. Ключовими напрямками проекту є: підвищення кваліфікації бджолярів; побудова на окремій платформі системи взаємодії між бджолярами та фермерами; контроль за виконанням ветеринарно-санітарних норм і притягнення до відповідальності в разі їх порушення.