До 150-річчя від дня народження Лесі Українки

Дата: 23.02.2021 12:41

25 лютого 2021 р. виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей нашої національної культури.

Відповідно до Указу Президента України від 29.01.2021 № 32/2021 та Постанови Верховної Ради України від 08.02.2018 № 2286-VIII «Про відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки» впродовж всього 2021 року будуть проводитися мистецькі заходи з нагоди цієї визначної події.

Ми пропонуємо всім зацікавленим ознайомитись із виставкою-презентацією Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України «Ні! я жива! Я буду вічно жити!», у якій зібрано онлайн-ресурси про життя і творчість Лесі Українки,  посилання на документальні фільми та унікальні записи спогадів, екранізації та аудіо-книги за творами поетеси, інформація про мистецькі та інформаційні проекти до 150-річчя від дня народження Лесі Українки.