Увага! Звіт про наявність та рух поголів’я свиней в господарстві

Дата: 08.02.2021 10:26
Кількість переглядів: 1881

       Арбузинське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області відповідно до листа Держпродспоживслужби від 02.02.2021 №11.2.1-4/2085 «Щодо надання інформації про рух поголів’я свиней» повідомляє, що відповідно до пункту 26 розділу ІІІ Порядку ідентифікації та реєстрації свиней, затвердженого наказом Мінагрополітики від 01.12.2017 №639, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 07.02.2018 за №154/31606 (далі - Порядок), облік тварин ведуть юридичні та фізичні особи шляхом подання Адміністратору Реєстру тварин даних щодо народження, надходження нових тварин до господарства, переміщення тварин між господарствами, забою, утилізації, загибелі, падежу тварин для реєстрації.

     За наявності доступу до Єдиного державного реєстру тварин облік тварин веде власник (утримувач) або відповідальна особа в електронному вигляді.

     Юридичні особи здійснюють періодичну інвентаризацію поголів’я свиней у господарстві та подають щомісяця Адміністратору Реєстру тварин звіт про наявність і рух поголів’я свиней у господарстві згідно з додатком 12 до Порядку.   

      Враховуючи вищезазначене, просимо довести до відома юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що здійснюють діяльність з утримання та розведення свиней, про необхідність подання щомісячного звіту про наявність та рух поголів’я свиней у господарстві до Миколаївської філії ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» в паперовому вигляді або через персональний кабінет в Єдиному державному реєстрі тварин.

      Звіт про наявність та рух поголів’я свиней в господарстві подається оператором ринку до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, починаючи з січня 2021 року.

      Інформацію про порядок підключення до персонального кабінету в Єдиному державному реєстрі тварин юридичні особи та фізичні особи підприємці можуть отримати у Миколаївській філії ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин».

     Просимо опублікувати на офіційному сайті інформацію щодо надання інформації про рух поголів’я свиней.

     Додатки:

1) Порядок ідентифікації та реєстрації свиней;

2) Зразок звіту про наявність та рух поголів’я свиней в господарстві на 19 аркушах в 1 примірнику.

    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь