Увага! Просимо повідомляти про трансляцію заборонених телеканалів

Дата: 03.02.2021 11:44

Фото без описуПрезидент України Володимир Зеленський підписав Указ № 43/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Зокрема, до громадянина України Тараса Козака власника українських телеканалів «NewsOne», «ZIK» та «112 Україна» та юридичних осіб «АРІАДНА ТВ», «НОВИЙ ФОРМАТ ТВ», «ТВ ВИБІР», «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «112-ТВ», «ЛІДЕР ТВ», «ПАРТНЕР ТВ», «НОВИНИ 24 ГОДИНИ», «Нові комунікації».

У разі виявлення трансляції вищезазначених телеканалів звертаємось з проханням повідомляти про порушення чинного законодавства на електронну адресу upi@mk.gov.ua, за номером телефону (0512) 37-48-27, або в коментарях під  постом https://cutt.ly/RkfEmHw