Благодатненська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – головний спеціаліст фінансового відділу

Дата: 07.12.2020 11:06

Вимоги до учасників конкурсу:
   На посаду головного спеціаліста  фінансового відділу призначається особа, яка має вищу освіту відповідного напряму підготовки,  є громадянином України, вільно володіє державною мовою, та має стаж роботи  з фінансової  діяльності – не менше 3 роки.
    Повинен знати: Конституцію України; закони України «Про місцеве
самоврядування в Україні, «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції», законодавчі і нормативні акти, що регламентують виробничо-господарську і фінансово-економічну діяльність; методичні, нормативні та інші керівні матеріали з організації фінансової діяльності підприємства; перспективи розвитку підприємства; стан і перспективи розвитку фінансових ринків і ринків збуту продукції (робіт, послуг); основи технології виробництва продукції підприємства; організацію фінансової роботи на підприємстві; порядок складання фінансових планів, прогнозних балансів і бюджетів грошових коштів, планів реалізації продукції (робіт, послуг), планів прибутку тощо; систему фінансових методів і важелів, які забезпечують управління фінансовими потоками; порядок фінансування із державного бюджету, довгострокового та короткострокового кредитування підприємства, залучення інвестицій і позичених коштів, використання власних коштів, випуску і придбання цінних паперів, нарахування платежів у державний бюджет і державні позабюджетні соціальні фонди; порядок розподілення фінансових ресурсів, визначення ефективності фінансових вкладень; нормування обігових коштів; порядок і форми фінансових розрахунків; податкове законодавство; стандарти фінансового обліку і звітності; економіку, організацію виробництва, праці та управління; бухгалтерський облік; засоби обчислювальної техніки, телекомунікацій і зв'язку; основи трудового законодавства.основні програми роботи на комп’ютері.

Громадяни, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії:

1. Заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками.
  2. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.
  3. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.
  4. Копію документа, який посвідчує особу.
  5. Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
  6. Копію трудової книжки.
    Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення
    відповідної форми на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).
    Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові
     публікації тощо).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: Миколаївська обл.. Арбузинський р-н., с.Благодатне, вул.. Ювілейна ,16