ПОВІДОМЛЯЄМО! У патологічному матеріалі від 3-х загиблих свиней, виявлено ДНК вірус африканської чуми свиней

Дата: 03.12.2020 15:22

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що відповідно результатів лабораторного дослідження Одеської регіональної Державної лабораторії Держпродспоживслужби у патологічному матеріалі від 3-х загиблих свиней, виявлено ДНК вірус африканської чуми свиней (звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу №003710 п.м./20 від 28.11.2020).

Місцерозташування підтвердженого спалаху АЧС - Одеська область, Савранський район, с. Кам’яне, приміщення де утримуються свині за межами населеного пункту с. Кам’яне.