Благодатненська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –спеціаліст (тимчасово на час відпустки, по догляду за дитиною до досягнення нею 3-го віку, основного працівника).

Дата: 15.10.2020 09:02

Кваліфікаційні вимоги:
- громадянство України;
- освіта вища,;
- стаж роботи - без вимог.
- знання діючого законодавства України професійного
спрямування;
- вільне володіння державною мовою;
- упевнений користувач ПК.
- заяву про участь у конкурсі;
- автобіографію;
- дві фотокартки розміром 4x6 см;
- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження;
наукового ступеня або вченого звання;
- копію документа, який посвідчує особу;
- на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за
формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції».
Документи приймаються протягом 30 днів з 15 жовтня 2020р. до Благодатненської  сільської ради, за адресою: с. Благодатне вул. Ювілейна, 16, Арбузинського району, 55325.
Телефон для довідок: +380689948087