До Дня людей похилого віку

Дата: 02.10.2020 10:49

Комунальна установа та відділ соціального захисту населення Благодатненської сільської ради засвідчує глибоку повагу до найстарших представників нашої сільської ради та щиро вітає зі святом!

Висловлюємо теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Дбаючи про те, аби жодна людина не залишилася без уваги, працівниками комунальної установи та відділу соціального захисту населення видаються продуктові набори, за рахунок коштів сільського бюджету, які в період пандемії є вкрай важливою підтримкою для громадян похилого віку.

Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана – данина поваги найстаршим людям, багатим на життєвий досвід, які витримали тягар воєнного лихоліття, подарували нам свободу.

Турбота про них – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Шановні люди похилого віку! Нехай не тільки сьогодні, а й кожен день, вас оточують увагою і піклуванням!

Бажаємо вам міцного здоров'я, довгих років життя, сердечного тепла, любові та душевного спокою!