День села Садове

Дата: 03.10.2017 16:16

30 вересня село Садове вітало усіх жителів з знаменною датою, 137-ю річницею свого заснування.

Садове чарівне село, де живуть близько 700 чоловік, де працюють такі державні організації – школа, дитячий садок, амбулаторія, поштове відділення, сільська рада, бібліотека ну і звичайно будинок культури, який і провів чудовий святковий концерт до свята села.

Будинок культури був повен гостей – привітати садівчан прибула делегація із села Семенівки на чолі з т.в.о. старости с. Семенівка Герасименко Іриною Дем`янівною.

Зі словами привітання та врученням почесних подяк та грамот  виступили голова ОТГ Володимир Неграй та т.в.о. старости с.Садове Анатолій Мороз. Радо привітали усіх і т.в.о. старости с. Семенівка Ірина Герасименко і директор Семенівського БК методист-організатор клубних закладів Михайло Давиденко.

Художня самодіяльність вітала усіх жителів та нагороджених: ансамбль Весела компанія, ансамбль «Перлинки», ансамбль «Ренесанс», ансамбль «Вишеньки», ансамбль «Віночок»,  дует Кобець Леся та Мороз Анатолій, дует Сушко Ірина та Сушко Галина, Дарина Кобець, Мухіна Світлана, Валентина Курченко з Остапівки, Вікторія Мицик з Семенівки, молодіжний театр Семенівського БК представив уривок за п’єсою Михайла Старицького «За двома зайцями», ансамбль «Балаболи».

Бібліотекар Інна Попова підготувала виставку робіт декоративно-прикладного мистецтва.

Приємними подарунками були нагородженні: наймолодший житель села Мороз Артем Євгенович, родина Назаров Іван Євдокимович та Назарова Ольга Федорівна жителі с.Зелена Поляна, які відсвяткували своє золоте весілля, сім’ї які в цьому році святкують своє срібне весілля - Баранов Володимир Дмитрович та Баранову Олена Валеріївна, Мажоров Сергій Володимирович та Мажорова Наталія Григорівна, найстаршу жительку Колінко Марію Яківну, яка проживає в селі Виноградний Яр, їй 6 жовтня виповниться 93 роки, іменинницю Сабельнікову Мілу Іванівну.

А закінчилось свято народними гуляннями за спільним святковим столом з смачними смаколиками.