Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг»

Дата: 10.07.2020 13:10

Благодатненська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг»

Кваліфікаційні вимоги:

• громадянство України;
  • повна вища юридична освіта;
  • стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування  не менше 3 років, або стаж на посаді юриста не менше 5 років.
  • знання діючого законодавства України професійного спрямування;
  • вільне володіння державною мовою;
  • упевнений користувач ПК.

·  заяву про участь у конкурсі;

·  автобіографію;

·  дві фотокартки розміром 4x6 см;

·  копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;

·  копію документа, який посвідчує особу;

• ·  на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції»
  • Документи приймаються протягом 30 днів з 10 липня 2020р. до Благодатненської  сільської ради, за адресою: с. Благодатне вул. Ювілейна, 16 Арбузинського району, 55325.

Телефон для довідок: +380689948087