ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ

Дата: 17.06.2020 16:04

Фото без описуЯк отримати допомогу по частковому безробіттю ФОП без найманих працівників?
Якщо через карантинні заходи ви не працювали або ж скоротили свою діяльність, зверніться до центру зайнятості або філії за місцем сплати ЄСВ з пакетом таких документів:
Заява у довільній формі.
 Копія наказу із зазначенням дати початку зупинення (скорочення) діяльності.
 Відомості про себе у встановленій формі (згідно з Додатком 2 Порядку)
Довідка про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за останні шість місяців, що передують даті зупинення (скорочення) діяльності, крім ФОП, які є застрахованими особами та звільнені від сплати єдиного внеску згідно з чинним законодавством.
 Більш детально тут https://is.gd/00vmhE.
Нагадаємо, що за допомогою по частковому безробіттю можна звернутися протягом 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності.
 Сума допомоги для ФОПів встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄСВ, але не більше мінімальної заробітної плати (4723 грн) на місяць.
Для тих, хто законодавчо звільнений від сплати ЄСВ, – у розмірі 2/3від мінімальної заробітної плати.
Допомога надається на період зупинення/скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.
З допомоги по частковому безробіттю не сплачується податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

Для детальної інформації та контактування із фахівцями запрошуємо до Арбузинської районної філії Миколаївського ОЦЗ за адресою:

55301, смт Арбузинка, пр. Каштановий, 8 (2-й поверх, каб.№9)

Контактний телефон 3-11-35, 3-07-41