Результати обласного конкурсу читців-декламаторів «Поетична пристань»

Дата: 04.05.2020 12:10

З метою пошуку та підтримки талановитої, обдарованої молоді, обласним Будинком художньої творчості Миколаївської обласної ради 22 лютого 2020 року проведено обласний конкурс читців-декламаторів «Поетична пристань» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти районів (міст), об’єднаних територіальних громад області. У конкурсі взяли участь 118 вихованців з 86 закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Вітаємо переможців від Благодатненської ОТГ:

І вікова категорія

ІІІ місце – Сухінін Богдан, учень 6 класу КЗ «Садівська ЗОШ І-ІІІ ст.» (керівник Квасільчук А.В.)

ІІ вікова категорія

ІІ місце -  Діку Карина, учениця 11 класу КЗ «Семенівська ЗОШ І- ІІІ ст.»(керівник Кареба Г.Л.)