ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ БЛАГОДАТНЕНСЬКОЇ ОТГ ВОЛОДИМИРА НЕГРАЯ

Дата: 01.05.2020 07:50

Шановні мешканці громади!
Прийміть щирі вітання з 1 Травня — святом праці та весни.
Хочу висловити щиру подяку усім людям праці за повсякденну наполегливу роботу на благо нашої громади та країни.
Бажаю вам гарного настрою, міцного здоров'я, щастя та благополуччя!
А також я дякую Вам за розуміння та сумлінне дотримання норм карантину під час Великодніх свят та Поминальної неділі.
Наразі до нас наблизились травневі свята і багато офіційних вихідних -1,2,3, 9,10,11 травня.
Хоча цьогоріч коронавірус змінив усі наші традиції та плани на травневі свята, втім, по іншому – не значить погано. У вас є чудова можливість провести святкові дні вдома, у колі рідних та близьких людей.
Подбайте про себе й своїх рідних, заради власної безпеки та безпеки оточуючих! Дотримуючись карантину, ми зупинимо поширення коронавірусу!

Голова громади Володимир Неграй