Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування до структурного підрозділу

Дата: 17.12.2019 11:30

Благодатненська сільська рада Арбузинського району Миколаївської області оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади посадової особи місцевого самоврядування на час тимчасової непрацездатності основного працівника до  структурного підрозділу:

відділ фінансів, бухгалтерського обліку та звітності;

1. Спеціаліст

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на пропоновану посаду: Базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.

Без вимог до стажу роботи.

подають такі документи:

• заява;
  • особова картка (форма П-2ДС) із відповідними додатками;
  • дві фотокартки 4*6 см;
  • копії документів про освіту (за наявності – про підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня);
  • декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік;
  • копія документа, який посвідчує особу;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних)

Додаткова інформація щодо функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном: 0689948087

Примітка: декларація подається шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.