НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ ПОВІДОМЛЯЄ

ЗДАЙ НЕЛЕГАЛЬНУ ЗБРОЮ.

ТВІЙ ВЧИНОК БУДЕ ВАРТИЙ ЧИЙОГОСЬ ЖИТТЯ

ЗДАЙ НЕЛЕГАЛЬНУ ЗБОЮ – УНИКНИ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

з 1 по 31 жовтня 2019 року в Україні та Миколаївській області проводиться місячник добровільної здачі зброї, метою якого є протидія незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, а також для недопущення злочинів з їх використанням.

Відповідно до діючого законодавства (статті 263 Кримінального кодексу України) громадяни, які на протязі квітня звернуться до підрозділів поліції, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності за зберігання зброї.

Арбузинське ВП Братського ВП ГУНП в Миколаївській області                               смт. Арбузинка вул. Шевченка 200,  тел. 102; т. 096-496-28-55;

ДОП Арбузинського ВП (Благодатнівської ОТГ) майор поліції Ікленко Руслан Анатолійович тел. 096-064-15-53