Дата: 23.05.2019 11:10

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання пропозицій, зауважень громадян та суб’єктів господарювання, Благодатненська сільська рада оприлюднює проект рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів території Благодатненської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік».

З  проектом рішення, додатками до нього та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті Благодатненської сільської ради у мережі Інтернет у розділі «Регуляторні акти  ».

Пропозиції та зауваження у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб до проекту рішення Благодатненської  сільської ради прийматимуться протягом одного місяця з дати оприлюднення.

Адреса: 55325, Україна, Миколаївська  область, Арбузинський район, с.Благодатне , вул. Ювілейна , 16 .

Телефон: 0989128527  ;   email:  https://blagodatnenska-gromada.gov.ua/

Відповідальні особи – Георгієва Руслана Григорівна ,  економіст Благодатненської    сільської ради та  Дейнега  Олег Олександрович , начальник відділу  архітектури, будівництва та земельних відносин .

Сільський голова                                                      В.А.Неграй