Рада Регіонального розвитку в Миколаївській області

Дата: 30.11.2018 09:35

27 листопада, у Миколаєві відбувається засідання Ради регіонального розвитку Миколаївської області, в якій взяли участь керівництво області, голови районних державних адміністрацій, голови об’єднаних територіальних громад, депутати різних рівнів.
Головною метою обласної Ради регіонального розвтитку є підведення проміжних підсумків першого етапу децентралізації та визначення пріоритетних напрямків і проектів, які потім сформують чіткий план розвитку Миколаївської області.
На засіданні ради був присутній голова Благодатненської ОТГ Володимир Неграй.
Голова підкреслив, що проведення такого засідання чітко показує результат реформи децентралізації по усій Миколаївській області та формує плани на наступні три роки.