ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Дата: 23.08.2018 15:52

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –начальник відділу архітектури, будівництва та земельних відносин.

Благодатненська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –начальник відділу архітектури, будівництва та земельних відносин

Кваліфікаційні вимоги:

• освіта повна вища юридична або землевпорядна за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі не менше одного року або за фахом в інших сферах не менш трьох років;
  • вміння працювати за персональним комп’ютером
  • знання актів законодавства та нормативних документів органів державного управління, що регулюють діяльність сфери земельних відносин, державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми;

Документи від претендентів:  заява на участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4Х6см.; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларації про майно, доходи, витрати і забов’язання фінансового характеру за 2017 рік, за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»; копія паспорта громадянина України (1,2,11 сторінки); копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозабов’язаних).

Документи приймаються протягом 30 днів з 23 серпня 2018 р. до Благодатненської  сільської ради, за адресою: с. Благодатне вул. Ювілейна, 16 Арбузинського району, 55325.

Телефон для довідок: +380689948087

Благодатненський сільський            В.А.Неграй голова