Дата: 12.06.2018 09:27

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території щодо розміщення (будівництва) Амбулаторії загальної практики сімейної медицини  (АЗПСМ)  з надання послуг територіальній громаді на частині території населеного пункту села Семенівка загальною орієнтовною площею земельної ділянки 0, 60 га» за адресою: Миколаївська область, Арбузинський  район, Благодатненська сільська рада, с. Семенівка в районі вул.  Шевченко 6 (в межах н. п.)

Підстава розробки ДПТ: Рішення Благодатненської сільської ради № 19  від  25»    2018 р.

Замовник розробки ДПТ: - Благодатненська сільська рада

Автор проекту: - ПП, ФО Осіпенко Д.М. (квал. серт.  АА 001035)

Задачами детального плану території є:

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» детальний план території уточнює положення містобудівного об’єкту в структурі населеного пункту та визначає планувальну організацію і розвиток відповідної території.

Детальний план території розробляється  з метою вирішення деяких питань:

• Уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови, тощо;формування принципів планувальної організації забудови;
  • Функціональне призначення, режим та параметри забудови, розподілт ериторій згідно з державними будівельними  нормами, стандартами  і  правилами;
  • - містобудівні умови та обмеження за відсутності плану зонування території;
  • - доцільність, обсяги, послідовність використання території;
  • - черговість та обсяг иінженерної підготовки території;
  • - систему інженерних мереж;
  • - порядок організації транспортного і пішохідного руху.

Пропозиції детального плану території розробляються на першу  чергу  планувального розвитку території - до 3 років.

Техніко-економічні розрахунки детального плану виконуються на цей період, а також на період реалізації проекту районного планування, та являються орієнтовними.

Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану території:

Експозиція матеріалів розміщено в приміщенні  Семенівського   старостинського округу за адресою:  село Семенівка  Арбузинського району Миколаївської області , вул. Попова , будинок 57 . Строк громадського обговорення проекту детального плану - один місяць.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території  триватиме  протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення.

Пропозиції до проекту ДПТ можуть надаватися особами, визначеними частиною сьомою Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. №555. Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Благодатненський сільський голова                                                           В.А.Неграй