Найяскравіше свято нашої громади - День захисту дітей

Дата: 02.06.2018 08:32

Вчора вся Україна святкувала одне з улюблених дитячих свят - День захисту дітей. Благодатненська громада, традиційно в цей день проводе святкові заходи на базі Семенівського Будинку культури.
З усіх сіл громади, до Семенівки завітали радісні дітки, і не просто так… Адже їх чекало багато сюрпризів – надувні батути, солодка вата, чудовий святковий концерт, ігри, конкурси малюнків на асфальті, багато розваг з аніматором, танців і неймовірна святкова атмосфера.

Фото без опису
На порозі Будинку культури зустрічали усіх гостей Семенівський дитячий духовий оркестр «Бузькі перлини» під керівництвом Олександра Сизоненка.

Фото без опису

На святковому концерті свої вміння на сцені показували діти з художньої самодіяльності будинків культури громади.
Звичайно на свято завітали почесні гості – це голова громади Володимир Неграй, який привітав малечу з їх святом.
Відповідно до Цільової програми розвитку освіти Благодатненської сільської ради «Про затвердження виплати премій переможцям ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад із базових навчальних предметів» голова разом з начальником відділу освіти, культури молоді та спорту нагородили кращих учнів громади почесними грамотами та грошовими преміями.
Привітала усіх присутніх староста села Семенівки Ірина Герасименко.
Свято вийшло справді дуже яскраве на посмішки, сміх, неймовірні емоції.
Радісною подією також було вручення подарунків від громади для літніх пришкільних таборів – чудові набори спортивного інвентарю та іграшок.
В кінці святкового концерту відбулась зворушлива церемонія нагородження та прощання з артистами художньої самодіяльності, які в цьому році закінчують школи і йдуть у вирій дорослого життя.
Ну і на завершення свята усі дітки поласували безкоштовним морозивом.