День Європи в громаді

Дата: 21.05.2018 09:41

Щороку в третю суботу травня вся Україна відзначає День Європи. В нашій громаді це свято проводиться вже другий рік і стало традиційним.

Оскільки в громаді вже є складений цикл проведення спільних святкових заходів, тому, як і в тому році, місце проведення стала Благодатненська загальноосвітня школа.

Школярі Благодатненської ЗОШ з педагогами радо вітали  на подвір’ї школи прибувші делегації з Воєводського, Садового та Семенівки, на чолі з головою громади Володимиром Неграєм.

А далі, все по сценарію – підняття прапорів кращими учнями, виступ голови громади, виступ художньої самодіяльності, і звичайно спільне яскраве фото.

Вражень – море! Свято вийшло одним із найяскравіших та масштабним. Дякуємо нашим діткам за активну участь.

Фото : Ольга Гребелюк .

p.s.  чекайте на відео.