Звітний концерт Садівського Будинку культури

Дата: 11.05.2018 11:37

Кожного року, підсумком плідної роботи сільських будинків культури є проведення звітних концертів. В цьому році, у Благодатненській ОТГ цикл звітування вже розпочали Семенівський Будинок культури та Остапівський Сільський клуб.
9 травня в Садівському БК цього року вирішено провести не тільки захід до Дня Перемоги, а ще звітній концерт художньої самодіяльності.
І хоча штат працівників в БК скромний (всього лиш двоє чоловік) це – директор Кобець Леся та техпрацівник Тітова Олена, концерт був проведений на достойному рівні.

Фото без опису
На концерт завітали почесні гості, а заодно і журі, яке надало оцінку майстерності артистам, у складі –директор Семенівського БК, методист клубних закладів Благодатненської ОТГ Давиденко Михайло Володимирович, режисер народного театру Семенівського БК Давиденко Наталія Леонідівна, керівник Семенівського дитячого духового оркестру «Бузькі перлини» Сизоненко Олександр Олександрович, художній керівник Благодатненського БК Махута Аліна Юріївна.
Зі словами привітання виступив голова громади Неграй Володимир Анатолійович та методист клубних закладів Благодатненської ОТГ Давиденко Михайло Володимирович.

Фото без опису
Концертна програма виявилась дуже насиченою, різноманітною та цікавою і доказом цього були бурхливі оплески та щирі посмішки глядачів.
У звітному концерті приймали участь : дитячий вокальний ансамбль «Перлинки», дитячий вокальний ансамбль «Ренесанс», дитячий вокальний ансамбль «Вишеньки», дитяча музична школа, вокальний ансамбль «Весела компанія», вокальний ансамбль «Віночок». Квартет у складі: Грицай Даши, Лобової Ірини,Соломона Дмитра, Кобець Дарини. Дуети у скаді - Золотухіної Інни та Кобець Дарини, Мороз Анатолія та Кобець Лесі, Лобової Ірина та Грицай Дар’ї , Бойко Єлизавети та Гниленко Надії. Солісти - Мухіна Світлана, Сушко Галина, Лобова Ірина, Мороз Анатолій. Вірш декламувала Кобець Дарина, сценку подарували Кобець Тетяна та Омелечкіна Олена, гумор читала Квасільчук Інна. Святковий концерт провели ведучі - Кобець Тетяна та Шутко Вікторія.
Виставку декоративно-прикладного мистецтва підготувала бібліотекар Попова Інна.
По закінченню свята, журі разом із головою громади обговорили та надали компетентну оцінку проведеного заходу.