Заходи до Дня Перемоги с.Благодатне

Дата: 10.05.2018 10:57

Ніколи знову…
9 травня, в селі Благодатне, біля відремонтованої адмінбудівлі Благодатненської сільської ради, відбувся мітинг з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Урочисту частину відкривали учні Благодатненської ЗОШ І-ІІІ ст. з чутливими віршами та піснею про війну.

Перед присутніми виступив голова ОТГ Володимир Неграй, наголошуючи про необхідність таких заходів:
«— Я дякую усім присутнім, хто сьогодні прийшов на цей захід, це вкотре підкреслює, що ми пам’ятаємо свою історію. Щиро бажаємо нашим ветеранам та усім землякам здоров’я, життєвих сил, віри в краще і, звичайно ж, мирного неба над головою!».

Присутні вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу загиблих земляків.
Звичайно, художня самодіяльність Благодатненського Будинку культури, представила тематичні номера.
Приємністю також став візит Семенівського дитячого духового оркестру «Бузькі перлини» під керівництвом О.О.Сизоненка, які порадували усіх присутніх своїми виступами.
Біля будинку культури, була представлена книжкова виставка - «Війні немає забуття», яку підготував завідувач Благодатненської публічної бібліотеки Л.С. Лукіна.