Арбузинський район, Миколаївська область

Засідання атестаційної комісії ІІ рівня у Відділі освіти,культури,молоді та спорту Благодатненської сільської ради

4 квітня 2018 року у Відділі освіти,культури,молоді та спорту Благодатненської сільської ради відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня.

Голова комісії – Захарченко В.А. , заступник голови комісії – Третяк О.В., секретар атестаційної комісії – Морозова Є.В., члени комісії - Бойчук Л.Б., Мала К.П., Малікова С.В.,Микульшина С.М. .

На засіданні було атестовано 16 педагогічних працівників закладів освіти Благодатненської ОТГ:

• на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старший вчитель» - 6 педагогів;
  • на присвоєння  кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» - 3 педагоги;
  • 1 вихователю ЗДО присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії»
  • трьом вихователям підтверджено  11 тарифний розряд.

Відповідно до рішення атестаційної комісії всі педагогічні працівники будуть нагороджені грамотами різних рівнів - Відділу освіти,культури,молоді та спорту, Департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА та Міністерства освіти і науки України.