Святковий концерт До дня сміху с.Воєводське

Дата: 02.04.2018 16:01

1 квітня в селі Воєводське відбувся спільний святковий концерт до Дня сміху, в якому взяла участь художня самодіяльність з усіх будинків культури громади.
Від цього року офіційно вирішено присвячувати цей захід пам’яті журналіста, поета, гумориста, уродженця Воєводського – Юрія Антоновича Кіпера.
Зі словами привітання виступив голова ОТГ Володимир Анатолійович Неграй , також голова нагородив нещодавніх переможців обласних конкурсів почесними подяками та солодощами дітей-учасників Семенівського духового оркестру «Бузькі перлини» під керівництвом О.О. Сизоненка , Воєводський ансамбль сопілкарів «Дударики» під керівництвом О.М. Кізіма..
На святі були присутні – головний редактор газети «Нове життя», голова районної організації БПП «Солідарність» Г.В. Волошина та колега, друг Ю.А. Кіпера – В.Г. Поплавський.
Після офіційної частини розпочалась святкова концертна програма, яку чудово сприймали глядачі, щедро аплодуючи та з захопленням наглядаючи за концертною програмою у виконанні:
Рябоконевський СК - сценка «Після випускного» - Середенко Н.К. та Дорожанської Н.В. та дві гуморески від Середенко Н.К. (яка, до речі, є в.о. старости села Рябоконеве);
Семенівський БК - АЕТ «Балаболи» - танці: «Ой, Марічко, чичері» і «Козачок»;
Благодатненський БК - «Вишневий сад» від Едуарда Тонченко , гумористична пісня «Ой гарна я, гарна» - дует Махути А. та Деменко О. ;
Садівський БК - Інна Квасільчук – гумореска, анс. «Вишеньки» - танці: «Дикі танці» «Pray for Ukraine»;
Новогригорівський СК - вокальне тріо: «Ти ж мене підманула», «Черевички», В.Юдов «Поетична телепортація»;
Остапівський СК - В.Курченко – пісня «Додому» , І.Роскошанська – «Бессовестно счастливая» «На двоих»;
Воєводський БК – частівки від О.М. Кізіма, два сучасних танка від танцювального колективу «Каблучок», гумор - Коломацька Тетянка та пісня «Перше почуття» у виконанні Столзенко Катерини.
Фінальну пісню виконав ансамбль «Любисток» Благодатненського БК та Едуард Тонченко - «Грай музико, грай».