Благодійна допомога до Міжнародного дня інваліда

Дата: 04.12.2017 15:47

До Міжнародного дня інваліда, який відзначається 3 грудня, Благодатненська ОТГ надала благодійну допомогу особам з інвалідністю та дітям інвалідам.

ПП АП «Благодатненський птахопром» надав допомогу продуктами харчування 12-ьом дітям-інвалідам с.Садове  та с.Благодатне.  Підприємці громади надали допомогу наборами продуктів харчування  2 дітям-інвалідам с.Воєводське, дитині-інваліду с.Новогригорівка , дитині-інваліду с. Рябоконеве та інвалідам 1 групи с.Благодатне , с.Садове , с.Семенівка, с.Рябоконеве.

До Арбузинського стаціонару прибули соціальні працівники на чолі з секретарем Благодатненської сільської ради Спасенко Л.Г.   відвідали трьох інвалідів та надали від громади продовольчі набори.

ПРАТ «Оберіг» надав продовольчі набори 35 мешканцям Семенівського старостинського округу.

СТОВ «Промінь» надав продовольчі набори 42  інвалідам Воєводського старостинського округу.

Надана благодійна допомога 14 інвалідам по Новогригорівському старостинському округу підприємцями села та організаціями, а саме:

ФОП Шевченко,ФОП Артеменко,СТОВ «Промінь», одноосібники – Кондратюк та Літвінов.

Підприємцями Садівського старостинського округу ( Куліш Г.В.,Шутко М.Г.)надані 2 продуктові набори  2 особам з інвалідністю, а також підприємець Попрожук Н.С.  7 особам з інвалідністю надала живу рибу.

В  Рябоконівському старостинському окрузі ФГ «Адмірал- Агро» надав благодійну допомогу (коштами) 7 особам з інвалідністю.