Урочиста лінійка село Семенівка

Дата: 04.09.2017 15:39

1 вересня Семенівська школа гостинно відкрила свої двері для 144 учнів. Присутніх привітала директор школи Микульшина С.М. Вона також повідомила, що тепер наша школи відноситься не до Арбузинської районної ради, а до Благодатненської сільської ради ОТГ і висловила надію, що така зміна піде на краще. На святі були присутні гості: депутат сільської ради, директор ПРАТ «Оберіг» Бойко О.С. та т.в.о. старости сіл Семенівка, Остапівка, Булацелово Герасименко І.Д. Крім привітань, вони вручили подарунки від господарства та від громади. До першокласників звернулись також вихованці ДНЗ «Перлинка». Та й самі іменинники – учні 1 класу – не стояли без діла: і вірші почитали, і виконали оригінальний танок разом зі своєю вчителькою Микульшиною С.А.
Нарешті, пролунав перший дзвінок і навчальний рік розпочався!