11-та сесія 8-го скликання Благодатненської сільської ради

Дата: 28.09.2017 15:34

26 вересня  була проведена  позачергова 11-та сесія 8-го скликання  депутатів Благодатненської сільської ради. Із  обраних 22 депутатів на сесію сільської ради прибуло  14 депутатів.

По традиції сесію розпочали із приємних моментів, Володимир Анатолійович привітав депутатів в яких були дні народження, квітами.

Питання, які були розглянуті:

Про   внесення змін до бюджету   сільської ради на 2017 рік

Про затвердження переліку проектів , які будуть реалізовуватися за рахунок  субвенції з державного бюджету місцевим  бюджетам на формування інфраструктури  об’єднаних територіальних громад в 2017 році.

Про надання дозволу на укладення договору «Про соціальне партнерство» між начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Благодатненської сільської ради та ПП «АП Благодатненський птахопром» .

Про затвердження Положення про порядок використання шкільного автобусу.

Про внесення змін до штатного та структурного розпису відділу освіти Благодатненської сільської ради.

Про утворення культурно – інформаційного центру в с. Новогригорівка

Про внесення  змін до рішення №15 від 01.02.2017 року «Про створення тендерної комісії з закупівель».

Про  затвердження  змін до Програми соціально економічного розвитку Благодатненської сільської ради на 2017 рік.

Про утворення старостинських округів Благодатненської  сільської рад

Про   присвоєння поштової  адреси в с. Остапівка вулиця Зарічна, буд. 22 ж/б , який належить гр.  Курченко Катерині Василівні.

Про  присвоєння поштової  адреси в с. Семенівка вулиця Мостова, буд. 20  ж/б , який належить гр.  Герасименко Діні Павлівні .

Про   присвоєння поштової  адреси в с. Воєводське вулиця Лісова , буд.    ж/б , який належить гр.  Тимченку Вячеславу Миколайовичу  .

Про  вилучення  земельної ділянки у  гр.. Пашинова  Дмитра Григоровича

Про  надання дозволу на виготовлення проекту із  землеустрою  щодо надання земельної ділянки у власність гр.. Сивобородько Івану Степановичу.

Про  надання дозволу на виготовлення проекту із  землеустрою  щодо надання земельної ділянки у власність гр.. Пашиновій Любові Миколаївни.

Про надання в оренду земельної ділянки Трюхану Василю Миколайовичу в с. Семенівка .

Різне:

1. Лист   Первомайської  міськради про приєднання до госпітального округу.

2. Лист Миколаївська обласної  ради  про депутатське звернення.

3. Про погодження виділення земельної ділянки учасникам АТО (Осіпов В.С., Цегельник М.М.)

4.  Лист ДСНС щодо створення  підрозділів пожежної охорони (команд)

5.  Лист про делегування  повноважень на виконання державних програм соціального захисту.

По всім питанням були прийняті позитивні рішення.

Рішення сесії можна оглянути, після оприлюднення, на офіційному сайті Благодатненської ОТГ.