Привітання голови Благодатненської ОТГ з Днем визволення Арбузинського району від фашистської навали

Дата: 20.03.2018 15:24

Шановні жителі громади!

Прийміть найщиріші вітання з днем, який приніс визволення  всім жителям нашої громади та всій Арбузинщині від  фашистської навали.

Три роки і майже вісім місяців тривала окупація району, тож цей день став святим для всіх нас.

Ми завжди повинні пишатися подвигом наших  дідів і прадідів , адже вони з честю виконали свій обов’язок перед державою і перед історією. Їх героїчні подвиги назавжди збережуться у вічній пам’яті нащадків.

Від щирого серця бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя і взаєморозуміння, миру і щасливого довголіття! Нехай злагода і добробут запанують у кожній оселі!

Зі святом вас, дорогі земляки!

З щирою повагою, голова Благодатненської ОТГ - Володимир Неграй.