Благодатненська громада
Арбузинський район, Миколаївська область

Нарада з питань розвитку сільської медицини та впровадження медичної реформи

         11 вересня, голова ОТГ Володимир Неграй відвідав нараду з питань розвитку сільської медицини та впровадження медичної реформи, яку провів у м.Києві в Національному медичному університеті ім. Олександра Богомольця  президент Петро Порошенко.

         Держава має докласти максимум зусиль для поліпшення рівня медицини на селі і прискорення реалізації відповідної програми, яка і була представлена на нараді,  переконаний Президент Петро Порошенко.

         Глава держави нагадав, що Урядом був розроблений проект медичної реформи. При цьому, він зауважив, що якщо у професійному середовищі є якісь зауваження до цього проекту, чи-то є певні недоліки у цьому проекті, для цього існує процедура обговорення, щоб такі недоліки усунути.

         Президент також зазначив, що за його рішенням питання медичної реформи було винесене на засідання Національної ради реформ. У парламенті проект доопрацьовувався разом з представниками Уряду, профільного комітету, громадських організацій і були внесені суттєві поправки.« повернутися до списку новин