Робочий візит депутатів обласної ради

Дата: 23.11.2017 13:59

22 листопада з робочим  візитом до Благодатненської ОТГ прибули депутати обласної ради Талпа Михайло Володимирович та Воронок Ганна Вадимівна, які разом з головою ОТГ  Нергаєм Володимиром Анатолійовичем та начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Захарченко Віктором Анатолійовичем відвідали загальноосвітні заклади громади.

Мета візиту обласних депутатів - оцінка стану змін в загальноосвітніх закладах громади за період створення . Також депутати передали особисте привітання від голови обласної ради Москаленко Вікторії Вікторівни та презентували подарунки від обласної ради:

Семенівській ЗОШ І-ІІІ ступенів – комп’ютерний клас;

Благодатненській ЗОШ І-ІІІ ступенів – мультимедійний проектор, екран та 2 ноутбуки;

Садівській ЗОШ І-ІІІ ступенів – інтерактивну дошку;

Воєводській ЗОШ І-ІІІ ступенів – мультимедійний проектор, три ноутбуки та принтер;

Рябоконівській ЗОШ І-ІІІ ступенів– ноутбук та принтер.

Педагогічні колективи шкіл та радісні діти подякували за подарунки бурхливими оплесками та масою позитивних емоцій.

Голова ОТГ від імені усієї громади висловлює подяку  голові Миколаївської обласної ради Москаленко В.В., Талпі М.В. та всьому депутатському корпусу обласної ради за фінансову підтримку у покращені матеріально-технічної бази загальноосвітніх закладів та всебічну допомогу у становленні та розвитку Благодатненської громади.